Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

«Ніщо не вічне» - має рацію ця приказка. Тому якщо ваш комп'ютер раптом почав відмовлятися справно працювати, не переживайте, він просто втомився. Його необхідно продіагностувати, вирахувати поломку і усунути її.

Але самостійно це зробити може не кожен. До того ж не завжди самостійне втручання призводить до гарного результату. Тому краще віднести ноутбук чи нетбук в комп'ютерний сервіс. Адже є безліч поломок, які важко відразу визначити, і потрібна ретельна діагностика. До того ж в сервісах знаходиться безліч комплектуючих, які не в кожного знайдуться вдома.

 

Спеціаліст ретельно продіагностує ваш ноутбук, просканує жорстки диски, очистить від вірусів, застосувавши новітні програми. До того ж тільки в сервісних центрах Ви можете отримати гарантію на ремонт устаткування.

Чому ремонт ноутбуків краще робити в офіційному комп'ютерному сервісі?
Необхідна у наш час річ - персональний комп'ютер, але не менше необхідною річчю став і ноутбук. Він потрібен нам не лише для підтримки іміджу, але в першу чергу для ділових людей він незамінний помічник. А так само його можна взяти в будь-яку поїздку і він зробить свою справу - забезпечить вас всім тим, що вам потрібно від персонального комп'ютера.

Але на відміну від ПК, ноутбук лагодити набагато складніше. Його деталі набагато менші і «раниміші». Тому якщо Ви навіть розбираєтеся у побудові персонального комп'ютера, не варто бути впевненим, що і з ноутбуком ви впораєтеся без проблем.

Більш раціональним рішенням буде - ремонт ноутбука в спеціальному авторизованому сервісному центрі. Там набагато ефективніше буде проведений ремонт вашого ноутбука. До того ж, якщо Ваш ноутбук ще на гарантії, то його ремонт буде здійснено безкоштовно.

А якщо непрофесіонал у себе вдома займеться ремонтом і виведе його з ладу назовсім? Тоді доведеться купувати новий. Адже є різниця. А в сервісному центрі є спеціальні прилади і програми для діагностики та усунення неполадок, величезна кількість комплектуючих та сертифіковані вендорами спеціалісти.

Навіть,якщо в ноутбук потрапило щось ззовні, наприклад крихти, цукор і так далі, то розібрати, почистити і зібрати пристрій буде не таким вже й легким завданням. А якщо ноутбук не включається, як визначити, винен в тому блок живлення чи мікросхема контролера живлення на ноутбуці, не маючи під руками "зайвого" блоку живлення?

Тому вибір за вами.

.