Телефони:(067)327-63-00; (067)370-37-63; (032)243-75-88; 232-52-19

Нерідко багато користувачів стикалися з проблемою довгого завантаження комп'ютера. Багатьох дратують постійні зависання комп'ютера, але не всі знають, через що вони виникають. Найбільш поширеними проблемами є:

 

Дія вірусів і шкідливого програмного забезпечення

Вірусні програми не тільки створюють загрозу вашої безпеки, але і можуть серйозно знизити продуктивність комп'ютера. Не забувайте оновлювати антивірус, і користуйтеся тільки ліцензійними версіями.

Перегрів процесора

Дуже часто, зависання комп'ютера виникає внаслідок перегріву процесора. Для усунення цих проблем рекомендується очистити вентилятор процесора від пилу.

Проблеми з «оперативною пам'яттю»

Так само викликати довге завантаження можуть проблеми з оперативною пам'яттю. Такі проблеми можуть виникати через дефекти модулів пам'яті або перегрів чіпів. У більшості випадків доводитися замінити модулі пам'яті.

Службові процеси Windows

Багато служб запущених в операційній системі, зовсім не потрібні для її нормальної роботи, але при цьому створюють додаткове навантаження для її роботи. Рекомендується відключати невикористовувані процеси. Але, як правило, таку установку, повинен виконувати фахівець, так як недосвідчений користувач, може завершити роботу критичного процесу.

Фонові програми

Це такі програми, в яких Ви зараз не працює, але вони запущені на комп'ютері. Зазвичай, це програми для зібрання пошти, антивірус та інші додатки. Якщо багато додатків запущено одночасно комп'ютер може зависати, і повільно відповідати на запити користувача.

.